Kuaförüm Sensin Tüm Bölümler İzle

Türk televizyon tarihinde ilk kez yayınlanan konsept yarışma programı olan Kuaförüm Sensin, kısa zamanda izleyicilerin beğenilerini topladı. Kendine ve yaratıcılığına güvenen kuaförler ve makyaj ustaları tecrübelerini ve hayal güçlerini ortaya koyarak en güzel ve iddiali saç ve makyaj kombinasyonunu yapmak için yarışıyorlar. Siz de Kuaförüm Sensin’in tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin İzle

Güzel ve başarılı sunucu Özge Borak’ın modere ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında her hafta 4 ekip yarışıyor. Her ekip 1 kuaför ve 1 makyöz olmak üzere 2 kişiden oluşmakta. Ayrıca her takıma saç ve makyaj kombinlerini uygulayabilecekleri iddiali bir model de eşlik ediyor. Kuaförüm sensin son bölümünü, yeni bölüm tanıtımlarını, önemli anları ve önceki bölümleri sürekli güncellenen bu sayfamızdan keyifle izleyebilirsiniz.

Summary
Kuaförüm Sensin Tüm Bölümler
Title
Kuaförüm Sensin Tüm Bölümler
Description

Türk televizyon tarihinde ilk kez yayınlanan konsept yarışma programı olan Kuaförüm Sensin, kısa zamanda izleyicilerin beğenilerini topladı. Kendine ve yaratıcılığına güvenen kuaförler ve makyaj ustaları tecrübelerini ve hayal güçlerini ortaya koyarak en güzel ve iddiali saç ve makyaj kombinasyonunu yapmak için yarışıyorlar. Siz de Kuaförüm Sensin'in tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*